Promo.nu

Menu

Overzicht veilingen van Uitbieden

Auto Stoel Organiser Car Organiser – Zwart

Breng je graag structuur aan in je auto? Dan is deze Autostoel Organizer echt iets voor jou! Deze organizer zorgt ervoor dat je geen rondslingerende spullen meer in je auto hebt. De organizer is voorzien van grote en kleine opbergvakken, zodat je jouw spullen eenvoudig en overzichtelijk kunt opbergen.

De organizer is ook erg handig om te gebruiken, wanneer je met de auto op vakantie gaat. Met deze Autostoel Organizer, heb je namelijk al je belangrijke spullen binnen hand bereik liggen. Ook kun je de speelgoed voor onderweg van je kinderen gemakkelijk op bergen in de organizer.

Het gebruik
Deze Autostoel Organizer heeft 4 opbergvakken en 2 bekerhouders. De organizer kun je met behulp van een klittenband sluiting, stevig aan elke hoofdsteun bevestigen. Hierdoor bescherm je ook meteen de achterkant van je autostoel. Ook is de organizer prachtig ontworpen en heeft een chique uitstraling.

De Autostoel Organizer heeft een lengte van 60 cm en een breedte van 40 cm.

Productvoordelen
– Brengt structuur aan in je auto
– Alle belangrijke spullen binnen hand bereik
– Beschikt over 4 opbergvakken en 2 bekerhouders
– Hang de Autostoel Organizer met behulp van een klittenband sluiting om de hoofdsteun heen
– Ideaal om mee tenemen op een auto vakantie
– Beschikbaar in de kleur: Zwart

✔️ Flesje drinken
✔️ Eten
✔️ Tijdschrift
✔️ Pen en papier
✔️Kinderspeeldgoed
✔️ Telefoon
✔️ iPad
✔️ Opladers

Eigenschappen:
✔️ Gemakkelijk te bevestigen
✔️ Waterafstotend
✔️ De organizer is gemaakt van kindvriendelijke materialen
✔️ goede kwaliteit
✔️ stevig